Суббота, 28.01.2023, 21:15 | Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход
RSS

Все для рыбалки

Статьи о рыбалке и отдыхе

Главная » Статьи » Разное » Прочее

Системи відеонагляду «Княжа Варта»: безпека з повним обслуговуванням

Княжа ВартаСистеми відеонагляду – дієвий інструмент створення безпечного середовища як у побутовому, так і у промисловому вимірі. Це не тільки безпосередньо відеоспостереження, а і можливість вчасно отримати інформацію про зміни обстановки, зберегти відеозаписи як доказ, проконтролювати ефективність роботи і навіть забезпечити зв'язок у складних ситуаціях просто через камери.

Навіщо вам потрібна система відеонагляду?

Системи відеонагляду, що їх встановлює компанія «Княжа Варта», мають великий набір можливостей.

Ми працюємо найбільше із цифровими камерами, які дають можливість передачі інформації у будь-яку точку, де є інтернет. Вони дозволяють не просто вести спостереження. Серед їх можливостей:

 • запуск запису, за необхідності, у відповідь на певні дії;

 • використання в якості детекторів руху або зміни освітлення;

 • протипожежних систем;

 • відеоспонагляд як у приміщеннях, так і назовні, а також у транспортних засобах;

 • запис не тільки на звичайні накопичувачі, але і з використанням хмарних технологій;

 • можливість дістатися до інформації виключно для користувача, притому з будь-якого інструменту, від комп'ютера до смартфона (це гарантує «безсмертність» записів і неможливість дістатися до них стороннім особам);

 • двосторонній зв'язок з через камери відеонагляду із об’єктом, на якому вони встановлені, і зі службою охорони.

 • Таким чином, це розумні системи для запровадження контролю і взаємодії з об'єктами, де розташований відеонагляд.

Системи відеонагляду для будь-яких об'єктів

Завдяки своїй поліфункціональності відеонагляд на даний момент уже не стільки фіксація того, що відбувається, а й інструмент прямої дії у складних ситуаціях. Це дозволяє використовувати його найрізноманітнішим чином.

Для спостережень у побуті

 • за особистим транспортом;

 • за житлом;

 • для контролю та постійного дистанційного догляду за дітьми, хворими та літніми людьми,

 • ...а також за домашніми улюбленцями.

У бізнесі та промисловості – для контролю

 • робочих приміщень та територій;

 • дотримання технологій;

 • виконання правил протипожежної безпеки;

 • роботи пожежних систем;

 • забезпечення ефективної логістики і зв'язку.

Відеонагляд як Контроль за безпекою житла

Ми встановлюємо для відеонагляду як купольні, так і зовнішні камери, і таким чином гарантуємо контроль не тільки всередині приміщення, а і зовні. Наявність двостороннього зв'язку дозволяє діяти ефективно в екстремальних ситуаціях, наприклад, для допомоги літнім або хворим людям у випадках, коли їм стане зле.

Завдяки використанню технологій запуску запису на рух камери не будуть забирати трафік без необхідності.

Стан справ можна подивитися в будь-який момент через інтернет, як у режимі реального часу, так і у записі.

У випадках екстремальних ситуацій користувачу може бути направлене сповіщення на телефон, електронну пошту або інший обраний канал зв’язку.

Охорона підприємств відеонаглядом

Для охорони технологічних приміщень відеонаглядом забезпечується контроль периметру службових об'єктів та їх внутрішніх приміщень. Є можливість взаємодії з охороною підприємств при отриманні сигналів небезпеки.

Надзвичайно важливою є можливість встановлення систем відеонагляду та протипожежного контролю у приміщеннях небезпечних виробництв. Це дозволяє підвищувати рівень охорони праці і зменшує ризик травматизму через відсутність попереджувальних систем в надзвичайних ситуаціях.

Ще одне застосування відеонагляду – контроль якості роботи і обслуговування клієнтів. Камери дають можливість зафіксувати будь-які дії як співробітників, так і клієнтів. І за необхідності – зберегти гроші компанії у випадках спроб отримати неправомірну вигоду з боку клієнта. Адже відеозапис є надійним доказом.

Відеонагляд за авто (протиугонні системи) дозволить вчасно помітити спроби заволодіння транспортним засобом або вантажами і попередити силові структури.

Через передачу інформації одразу на зовнішні носії, в першу чергу використання хмарних технологій, записи з камер відеоспостереження однозначно будуть збережені у будь-якій ситуації. Адже у зловмисника не буде до них доступу, оскільки ми забезпечуємо високий рівень захисту даних і доступність їх виключно для користувача та охоронних служб, котрі із ним пов'язані.

Також «Княжа Варта» надає послуги фізичної охорони, яка також координує роботу відеонагляду.

Правильна установка відеонагляду – запорука ефективної експлуатації

Купити систему відеонагляду – це лише половина справи. Для того, щоб вона працювала ефективно, необхідно правильне розташування комплексу відеокамер, а також забезпечення їх ефективної і безперебійної роботи.

Так, неправильно розташований відеонагляд, який допускає відсутність перекриття секторів нагляду, фактично зводить нанівець встановлення дорогого обладнання, оскільки зловмисник може легко скористатися «мертвими зонами» для пересування.

Не менш важливе і забезпечення ефективної передачі даних. Для цього необхідний якісний і захищений інструментарій передачі даних, і підтримання неперервного електропостачання навіть за умови втручання в діяльність енергосистеми для відключення відеонагляду.

Ми забезпечуємо повноцінне, якісне проектування відеонагляду із необхідними промірами безпосередньо на місці, а не на схемах і планах. Здійснюємо контроль правильністі розташування всіх елементів системи. Установка обладнання виконується із забезпеченням не тільки технічних вимог замовника і максимальної ефективності відеонагляду, а і з повною відповідністю до норм законодавства.

Наша компанія забезпечує технічну підтримку і обслуговування обладнання і його модернізацію для найбільш ефективного функціонування системи.

Такий комплексний підхід забезпечує безвідмовне функціонування систем відеонагляду протягом багатьох років.

Ефективність за розумною ціною

Одна з причин звернутися до «Княжої Варти» є розумна ціна на системи відеонагляду і підтримання їх функціонування.

На нашому сайті ви не тільки отримаєте повну інформацію про нашу діяльність і про набір інструментів відеонагляду, а і отримаєте необхідні консультації щодо встановлення цих систем і вибору оптимального комплекту обладнання та послуг.

Категория: Прочее | Добавил: rybak (17.09.2019)
Просмотров: 909 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0

Категории каталога

Наш опрос

Как Вы относитесь к алкоголю на рыбалке?
Всего ответов: 39

Статистика


Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Каталог TUT.BYБелорусский рейтинг MyMinsk.comСайты БеларусиЯндекс.Метрика