Суббота, 28.01.2023, 21:12 | Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход
RSS

Все для рыбалки

Статьи о рыбалке и отдыхе

Главная » Статьи » Реклама » Реклама

Охорона для бізнес-структур від компанії "Княжа варта"

Сучасні бізнес-структури зазнають різноманітних атак – від дрібних злодюжок, які намагаються винести невеликі за розміром товари до рейдерів, що намагаються забрати весь бізнес загалом. Та одним з найбільших ризиків є агресія різного роду, від якої може постраждати не лише майно, але й люди, що є членами трудового колективу чи клієнтами. Тому більшість серйозних бізнесменів прагнуть забезпечити фізичну охорону на своєму підприємстві.

Що включає в себе поняття фізичної охорони?

Зазвичай під поняттям фізична охорона мають на увазі охоронців, які завжди перебувають з клієнтом і роблять все для його захисту. Та для офісу використовують інші системи - на контрольно-пропускному пункті перебувають підготовлені до будь-яких несподіванок люди, які обмежують доступ до офісів сторонніх осіб. У випадку, якщо у приміщенні трапилася будь-яка надзвичайна ситуація, фізична охорона прибуде на допомогу. Більш того, - при потребі на допомогу викличуть кілька екіпажів зі співробітниками цієї ж компанії, а також служби екстреного реагування.

"Княжа варта" вирішує питання оперативного оповіщення за допомогою встановлення к приміщенні низки датчиків, охоронної сигналізації, камер відеоспостереження. Завдяки цим крокам допомога надійде навіть тоді, коли постраждалі її не викликають і не очікують - наприклад, якщо виник несподіваний конфлікт з клієнтом.

Охоронна сигналізація є незамінною у неробочий час - тоді, коли у приміщенні відсутні люди. Будь-яка зміна - рух, поява диму, відкривання дверей - будуть зафіксовані і охоронці зможуть належним чином відреагувати - викликати колег і служби екстреного реагування, затримати порушника тощо.

Моніторинг транспорту: як забезпечити збереження механізмів?

Автомобільний транспорт, як показує досвід фахівців охоронної компанії "Княжа варта", потребує особливо ретельного ставлення до питань безпеки. Автомобілі коштують досить дорого, при цьому досвідченим злочинцям досить просто перегнати авто з однієї точки на іншу.

Моніторинг транспорту створить для злочинців чимало проблем. 90% автомобілів, які були повернуті господарям після викрадення буди обладнані "маячками", що вказували на місцеперебування авто.

Слід зазначити, що комплект обладнання для моніторингу автотранспорту дозволяє також відстежувати пересування машин і бути впевненим, що працівники виконують покладені на них функції, а не відхиляють від маршруту з власних інтересів. Це допомагає економити пально-мастильні матеріали і дисциплінувати колектив.

"Княжа варта" пропонує повний комплект охоронних послуг – від створення проекту сигналізації з урахуванням потреб кожного приміщення та встановлення всіх датчиків та відеокамер і до забезпечення офісних приміщень кваліфікованими досвідченими охоронцями. Ми використовуємо у роботі найсучасніше обладнання, всі наші співробітники мають досвід роботи в екстремальних ситуаціях, а на випадок серйозних проблем ми уклали угоди про співпрацю з іншими охоронними структурами. Клієнти "Княжої варти" можуть бути впевнені у безпеці свого колективу та майнових цінностей!

Категория: Реклама | Добавил: rybak (10.09.2019)
Просмотров: 668 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0

Категории каталога

Наш опрос

Как Вы относитесь к алкоголю на рыбалке?
Всего ответов: 39

Статистика


Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Каталог TUT.BYБелорусский рейтинг MyMinsk.comСайты БеларусиЯндекс.Метрика